capella

Home › Te tabletki pomagają zlikwidowanie nadmiaru kilogramów skutecznie

Te tabletki pomagają zlikwidowanie nadmiaru kilogramów skutecznie

Owoce acai rosną wyłącznie w lasach Amazonii. Ich działanie prozdrowotne i odchudzające znane są ludziom na całym globie. Oczywiście transport tych małych owoców do naszego kraju nie jest możliwe, dlatego skutecznie zastępuje się je suplementami na bazie jagód, bądź ich sokiem. Jakie właściwości posiada?


masse musculaire jambes


Prace Badawcze dotyczące soku z owoców acai wykazały i potwierdziły mnóstwo właściwości tego owocu. Głównie odnoszą się one przeciwdziałaniu wielu chorób, ale i działanie pomocnicze w ich leczeniu. Rzecz jasna głównie słyną ze wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej. Sok z acai zawiera 12 polifenoli, które odpowiedzialne są między innymi za pracę układu krwionośnego człowieka. Toteż pozwalają uniknąć zawału serca, choroby wieńcowej, miażdżycy.

Antyoksydanty, które także odszukać można w acai opóźniają procesy starzenia i walczą z wolnymi rodnikami.

Jest ich tam więcej, niż w uznanych za lidera winogronach.

W jagodach sklasyfikowano 29 kwasów nienasyconych, łącznie z Omega 6 i Omega 9 – pozwalają one redukować zły cholesterol. Dla aktywnych fizycznie owoce te również mają znaczenie. Mieszczą bowiem ogrom aminokwasów – oddziaływują na jakość i moc mięśni. Białko działa prócz tego na kondycję skóry, włosów i paznokci. Opróćz tego sok podnosi energię. Składniki jagód acai mają też wpływ na minimalizowanie ryzyka uaktywnienia chorób nowotworowych, choroby Alzheimera, osteoporozy i wielu innych schorzeń. Przymiotów acai jest więcej.

Zaleca się dodać do powszedniej diety te dobroczynne przysmaki, w różnej formie, by chwalić się nie tylko zdrowiem, siłą, witalnością ale i szczupłą figurą. Indianie z Ameryki Południowej stosują jagody od stuleci i cieszą się długim życiem, zdrowiem i młodym wyglądem..


Powered by