capella

Home › Innowacyjne przedsiębiorstwo w Polsce

Innowacyjne przedsiębiorstwo w Polsce

Produkcja nowoczesnych urządzeń do oczyszczalni ścieków to główne zadanie, jakie stawia przed sobą przedsiębiorstwo Montech. Pomimo tego zajmuje produkcją się również odmiennych towarów wysokiej klasy, które służą do ochrony środowiska.

Maszyny, w które da się zaopatrzyć się w tej firmie, to maszyny oddzielające zanieczyszczenia stałe i płynne (prasa filtracyjna różnego rodzaju), odwadniające, transportujące, sprawdzające się przy higienizacji osadów ściekowych i inne. Prasa taśmowa to nowoczesna technologia przeznaczona do dokładnego odwadniania osadów różnego rodzaju z małych i średnich miejskich lub gminnych oczyszczalni ścieków, ze stacji uzdatniania wody , a także z zakładów przemysłu, takich jak mleczarnie czy zakłady papiernicze. Ten rodzaj urządzenia w przedsiębiorstwie Montech oferowany jest w kilku rodzajach. Maszyna wyposażona jest m.in. w dozownik obrotowy, dwa motoreduktory, a wykonana została całaze stali kwasoodpornej.

Prasa komorowa szczególnie przydaje się przy odsączaniu niebezpiecznych osadów, ponieważ odfiltrowuje zanieczyszczone elementy w stanie stałym od stanu płynnego.

Ich najczęstsze zastosowanie jest zauważalne w przemyśle spożywczym, cukierniczym, farmaceutycznym, piwowarskim, warzywno-owocowym itd. Przedsiębiorstwo Montech jest w stanie zagwarantować efektywność działania urządzenia: 30% w oczyszczalniach komunalnych i 80% w przemysłowych. Ze względu na to, że osady ściekowe są sporym problemem dla działalności oczyszczalni, żeby je wyeliminować, stosuje się specjalistyczną metodę, jaką okazuje się higienizacja osadów.

Polega ona na zmieszaniu ich z wapnem palonym albo innymi elementami o charakterze higienizującym.

Montech proponuje sprzęty takiego typu o wydajności od 1m3/h do 60m3/h. Są zbudowane z: silosa, dozownika komponentu higienizującego, przenośnika, mieszalnika.

Specjalizacje firmy powiększają się, dzięki czemu może ona zwiększyć sferę swojej aktywności na rynku. Podejmuje się także budowania, rozbudowywania, przebudowy oczyszczalni ścieków zlokalizowanych w miastach lub gminach. Wachlarz propozycji jest naprawdę szeroki, więc dobrze jest skorzystać z doświadczenia w branży, jakie proponuje firma Montech..


Zobacz:
Aranżacja wnętrz Katowice - kogo wybrać?
Czy moda jest wyłącznie dla pań?
Nie wiesz może czy acai powodują spadek wagi - poszukuje łatwego sposobu na schudnięcie
Transfery w banku oraz karty
Powered by